Rikthehen La Liga e Premier Liga, ndeshje interesante në program

Rikthehen La Liga e Premier Liga, ndeshje interesante në program

Mesut Ozil ka thënë që nuk e ka ndërmend që të pensionohet kur të largohet nga Arsenali, dhe preferon që të kalojë te Fenerbahçe ose në ligën elitare amerikane, MLS.

Ish-përfaqësuesi i Gjermanisë po shkon drejt fundit të aventurës së tij te Topçinjtë, pasi nuk po preferohet as nga trajneri aktual, Mikel Arteta.

“Janë dy shtete ku dua që të luaj futboll para se të pensionohem: Turqi dhe SHBA”, ka thënë Ozil.

“Nëse do të shkoja në Turqi, do të mund të shkoja vetëm te Fenerbahçe”.

The post Ozil: Do të doja të luaja te Fenerbahçe ose në Amerikë appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *