Milani e do me çdo kusht yllin e Chelseas

Milani e do me çdo kusht yllin e Chelseas

Milani kontakton Chelsean për yllin e skuadrës.

AC Milani e do në skuadër mbrojtësin e Chelseas, Fikayo Tomori.

Tomori nuk është në planet e Frank Lampardit dhe është i lidhur me largimin në formë huazimi.

Tomori gjithashtu është i hapur për kalimin të Milani, por e gjitha i mbetet dy klubeve se nëse do arrijnë marrëveshje.

Sidoqoftë, prioriteti i Milanit është ylli i Strasbourgut, Mohamed Simakan, ndërsa nëse marrëveshja nuk arrihet atëherë Tomori do jetë zgjedhja e “Rossonerëve”.

Këtë e ka konfirmuar eksperti i merkatos, Fabrizio Romano.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *