Ish-velina “tërbon” fansat me gjoksin bombastik në plan të parë

Ish-velina “tërbon” fansat me gjoksin bombastik në plan të parë

Trejsi Sejdini ka ndarë disa imazhe joshëse me ndjeksit e saj.

Ajo në këto foto shihet e veshur me rroba të zeza të cilat i rrijnë të ngjitura pas trupit dhe i theksojnë linjat trupore seksi, sidomos të pasmet e formësuara, shkruan GazetaBlic.

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar dhe aktive në mediat shqiptare.

/GazetaBlic/.

The post Trejsi Sejdini provokon me të pasmet e formësuara appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *