Getinjo perfundon ne spital! – Kryefjala

Getinjo eshte nje nder reperet me te dashur per publikun. Se fundmi ai ka qene ne qender te vemendjes per daljet publike dhe per nje marredhenie te diskutuar me nje modele Rinen.

Ndonse ai eshte shprehur se mes tyre nuk ka asgje pervec ceshtjeve profesionale dhe gjithmone jeten personale e ka mbajtur vec.

Pak me pare ai ka publikuar ne Insta story nje foto nga spitali teksa eshte duke bere serum.

”Semure”-ka shkruajtur Getinjo duke mos dhene asnje sqarim pse. Gjithesesi urojme qe te mos jete Covid.

I urojme sherim te shpejte reperit.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *