Atdheu i Perputhen surprizon Bora Zemanin per ditelindje, ja c’beri!

Bora Zemani është një nga moderatoret më simpatike të ekranit.

Këtë të shtunë Bora festoi 29-vjetorin dhe ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat. Dita e saj e veçantë e ka gjetur në punë, duke xhiruar për “Përputhen”.

Moderatorja ka publikuar dy foto në Instagram, krahas së cilave ka shkruar: “A si kalohet ditelindja! Me xhirime. Faleminderit per cdo urim! Me keni mbushur zemren plot!”

-640-0-5ff9c4bb0b94c.png

Kjo javë duket se ka nisur mbarë, pasi Atdheu ka surprizuar moderatorin, Bora Zemanin dhe vajzat.

Ai i dhuroi Zemanit një tufë me lule, për faktin se ajo ka patur edhe ditëlindjen, ndërsa në pusulle i kishte lënë edhe një mesazh të bukur.


“Urime ditëlindjen moderatorja më e bukur në Shqipëri”, kishte shkruar ai. Pas kësaj ai surprizoi edh vajzat, ku i dhuroi secilës nga një trëndafil të kuq.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *