Akil Gjakova mposht xhudistin nga Taxhikistani, Makhmadbekov – kalon në rrethin tjetër të Doha Masters

Akil Gjakova mposht xhudistin nga Taxhikistani, Makhmadbekov – kalon në rrethin tjetër të Doha Masters

Manchester United i shkon në udhëtim Burnleyt në kuadër të javës së 17 në Premier Ligë.

Mysafirët llogariten favoritë, megjithëse nuk pritet ta kenë të lehtë ndaj skuadrës së papërshtatshme, përcjell GazetaBlic.

Vendasit ndërkaq janë në vendin e 16, me 16 pikë të arkëtuara pas 15 ndeshjesh dhe do të synojnë që sonte me fillim nga ora 21:15, në “Turf Moor”, të shkaktojnë befasi.

Më poshtë edhe formacionet e mundshme.

Burnley (4-4-2): Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Pieters; Brady, Westwood, Brownhill, McNeil; Barnes, Wood

Manchester United (4-2-3-1): de Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles; McTominay, Fred; Rashford, Bruno Fernandes, Martial; Cavani

/GazetaBlic/

The post Formacionet e mundshme: Burnley – Manchester United appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *