Reja: Udhëtova me Etrit Berishën, isha me fat që nuk u infektova me Covid-19

Reja: Udhëtova me Etrit Berishën, isha me fat që nuk u infektova me Covid-19

Futbollisti i Arbërisë, Sunay Hasan ka njoftuar sot për largimin e tij nga klubi i Lipjanit.

Megjithatë, futbollisti mund të mbetet në Superligën e Kosovës, pasi ka oferta nga klubet kosovare.

Në një prononcim për ‘GazetaBlic Sport’, Sunay Hasan ka folur për të ardhmen e tij, ku zbuloi se ka tri oferta në tavolinë.

“Kam tri oferta. Dy klubet të Superligës së Kosovës dhe një ekip i Superligës së Maqedonisë së Veriut ka shprehur interesim për shërbimet e mia. Ditët në vazhdim do të vendos për të ardhmen time”, tha Hasan.

/GazetaBlic Sport

The post U largua nga Arbëria, Sunaj Hasan “vërshohet” nga ofertat appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *