Moderatorja shqiptar i nxjerr te gjitha sheshit, zbulohet fotoja nudo!


Festa Qoqaj eshte moderatorja nga Kosova e cila drejton Express Roze ne T7. Se fundmi ajo eshte perfolur se tepermi ne media per format e saj trupore dhe jo vetem.

Ajo eshte komentuar mjaft per permasat e gjoksit, gje e cila ka terhequr vemendjen jo vetem ne daljet e saj televizive por edhe ne Instagram.

Kryefjala.com ka zbuluar nje foto te Festes e  cila eshte komplet nudo. Nuk dihet kujt ja ka derguar ajo kete foto por po qarkullon ne rrjet.


Festa eshte tani ne vend te Elita Rudit e cila prej shume kohesh ka drejtuar emisionin Express Roze deri ne momentin qe vendosi te terhiqej per disa kohe nga televizioni.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *