Andi dhe Melisa kane kryer marredhenie seksuale? Tea habit me deklaraten e saj

 

Pak dite me pare u perfol se Andi dhe Melisa kishin kryer marredhenie seksuale se bashku, gjithcka nisi pas deklaratave te Fatjonit qe aludonte se Melisa kishte dicka me teper me nje nga djemte aty.

Nisur nga kjo, kjo ceshtje eshte diskutuar mbremjen e djeshme ne Perputhen Prime, ku ka reaguar edhe Tea e cila tashme ka filluar nje marredhenie me Andin.

Tea duket se nuk është e shqetësuar për aludimet se Andi mund të ketë patur marrëdhënie seksuale me Melisën. Gjatë emisionit “Përputhen Prime”, Tea tha se beson tek Andi dhe ato të dy po konsolidohen si çift.

“Andi është një person që për momentin ka shumë vëmendje dhe po konsolidohet deri diku me mua në sytë e publikut. Njerëzve u duket shumë interesante që të na përçajnë ose të marrin vëmendje nga ne të dy. Gjithashtu unë ja kam nxjerrë çik namin Andit si qejfli”, tha Tea.

Por a ndjehet Tea e kërcënuar nga Melisa?

“Melisën e kam ndjerë si kërcënim aq sa kam ndjerë Anën deri diku”, u përgjigj ajo.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *