Sokoli tha se Ferreira ishte i padisiplinuar, vjen reagimi i ashpër nga mbrojtësi brazilian

Sokoli tha se Ferreira ishte i padisiplinuar, vjen reagimi i ashpër nga mbrojtësi brazilian

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e tretë dhe të fitores ndaj Sassuolos.

Golin e tretë për Juventusin e ka shënuar, Cristiano Ronaldo, përcjell GazetaBlic Sport.

Ronaldo ka shënuar golin e tij të parë në këtë duel krejtë në fundin e ndeshjes, duke vulosur fitoren e “Zonjës së Vjetër”.

Rezultati aktual i takimit teksa po zhvillohet minuta e 93’të është 3-1.

Ja goli

VIDEO

The post Nuk mund të mungonte Ronaldo, ylli portugez shënon në minutat e fundit appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *