Një tjetër skuadër e madhe evropiane në garë për shërbimet e Ernest Muçit

Një tjetër skuadër e madhe evropiane në garë për shërbimet e Ernest Muçit

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka refuzuar një lëvizje në Genoa – sipas Calcio Mercato.

28-vjeçari është i lirë të flasë me ofertuesit e mundshëm ndërsa dritarja e janarit është e hapur pasi që ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës së tij, përcjell GazetaBlic.

Genoa bëri një qasje për Mustafi, por ai po shqyrton opsionet alternative dhe e ka refuzuar përfundimisht ofertën nga skuadra italiane.

The post Shkodran Mustafi refuzon përfundimisht ofertën e skuadrës italiane appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *