Darka luksoze në Dubai/ Vjen reagimi i qeverisë, çfarë do ndodhë të hënën

Darka luksoze në Dubai/ Vjen reagimi i qeverisë, çfarë do ndodhë të hënën

Një video ku shfaqeshin disa ministra dhe zyrtarëve të tjerë të lartë që darkonin në një prej restoranteve më luksozë në botë, bëri xhiron e rrjetit. Qytetarët sapo u hasën me këtë video, shfrynë dufin në rrjetet sociale, e madje u komentuan gjerësisht teksa pati kritika të shumta. Lidhur me këto pamje, ka reaguar zyrtarisht […]

The post Darka luksoze në Dubai/ Vjen reagimi i qeverisë, çfarë do ndodhë të hënën appeared first on Tirana Today.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *