Amir Rrahmani e fillon ndeshjen nga minuta e parë, fiton besimin e trajnerit Gattuso

Amir Rrahmani e fillon ndeshjen nga minuta e parë, fiton besimin e trajnerit Gattuso

Lazio e zhvillon sot ndeshjen e radhës në Serie A. 

Të drejtuarit e Inzaghit sot do të kenë një transfertë në Enio Tardini ku do të përballen me skuadrën e Parmas, shkruan GazetaBlic.

Vedat Muriqi nuk do të jetë në formacionin bazë të skuadrës dhe rrjedhimisht është në grupin e rezervistëve, kurse Thomas Strakosha mungon për shkak të një lëndimi.

Ky është formacioni i plotë i Lazios.

The post Parma – Lazio, formacionet zyrtare – Ky është vendimi i trajnerit për Vedat Muriqin appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *