Zyrtare: Feronikeli prezanton transferimin e ri

Zyrtare: Feronikeli prezanton transferimin e ri

Ka përfunduar ndeshja në mes Grandas dhe Barcelonës.

Blaugranët kanë triufmuar bindshëm me rezultat 0 me 4 në transfertë, shkruan GazetaBlic.

Leo Messi realizoi dy gola në ndeshje, e poashtu dy gola realizoi edhe Griezmann.

Ishte një ndeshje fantastike në çdo aspekt nga skuadra e Ronald Koeman që nuk ka la vend në asnjë moment për dilema në rezultat.

Messi me dy golat e tij të shënuar sonte u bo golashënuesi më i mirë në La Liga me 11 gola.

Pas kësaj fitore, Barcelona renditet në pozitën e 3-të me 34 pikë, kurse Granada në pozitën e shtatë me 24 sosh.

The post Barcelona fiton me spektakël ndaj Granadas, Leo Messi shkëlqen me dy gola appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *