Zidane “shpërthen” pas barazimit ndaj Osasunas: Ndeshja e sontme duhej shtyrë, nuk mund të luhet në kushte të tilla

Zidane “shpërthen” pas barazimit ndaj Osasunas: Ndeshja e sontme duhej shtyrë, nuk mund të luhet në kushte të tilla

Ka përfunduar ndeshja, Milan – Torino.

Rossonerët kanë triumfuar me rezultat 2 me 0, shkruan GazetaBlic.

Leao dhe Kessi nga penalltia shënuan gola që i dha një fitore shumë të rëndësishme skuadrës së Piolit.

Një lajm i keq për Milanin nga ky takim erdhi në minutën e 52′ kur Sandro Tonali u lëndua dhe u dërgua jashtë fushës me barrelë.

Janë publikuar notat e lojtarëve atje ku Brahim Diaz është vlerësuar si futbollisti me notën më të mirë 7.8.

The post Milan – Torino, notat e lojtarëve – Ky është futbollisti me notën më të mirë appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *