Real Madrid nuk fiton dot ndaj Osasunas në transfertë, përfundon ndeshja

Real Madrid nuk fiton dot ndaj Osasunas në transfertë, përfundon ndeshja

Lajme shumë të këqija për Milanin, Sandro Tonali lëndohet dhe detyrohet të zëvendësohet në minutën e 52′.

Ai u dërguar jashtë me barrelë, kurse u zëvendësua nga Diogo Dalot, shkruan GazetaBlic.

Lajmi duke u plotësuar…

 

 

The post Lajme shumë të këqija për Milanin, një tjetër lojtar i rëndësishëm dëmtohet dhe dërgohet jashtë me barrelë appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *