Milani triumfoi ndaj Torinos, ky është komenti i trajnerit Pioli pas ndeshjes

Milani triumfoi ndaj Torinos, ky është komenti i trajnerit Pioli pas ndeshjes

Real Madrid nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Osasunas.

Rezultati përfundimtar ishte 0 me 0, shkruan GazetaBlic.

Skuadra madrilene kishte disa raste të mira në këtë takim, por që rrjetat mbeten të paprekura në fund të ndeshjes.

Puna për skuadrën e Zinedine Zidane u vështirësua edhe nga kushtet e dobëta klimatike, sepse gjatë gjithë ndeshjes kishte reshje të borës si dhe terreni ishte shumë i papërshtatshëm për lojë.

Kjo është renditja e Real Madrid pas ndeshjes së sontme.

The post Real Madrid nuk fiton dot ndaj Osasunas në transfertë, përfundon ndeshja appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *