Zbulohet misteri : Ja pse Sindi ka mbetur e virgjer

Zbulohet misteri : Ja pse Sindi ka mbetur e virgjer

Qe prej fillimit te Perputhen Sindi eshte prezantuar si vajza e virgjer, gje qe shkaktoi shume debat jo vetem ne studio por edhe ne rrjet.

Nisur nga kjo gje Sindi eshte shprehur se eshte nje vajze e zgjuar e lexuar dhe madje di 4 gjuhe te huaja, kjo ka qene arsyeja qe Sindi nuk ka patur kohe te humb virgjerine.

Natyrshem lind mesazhi per Sindin qe duke hequr virgjerine nuk te iken edhe zgjuarsia. Madje mund ta ndihmoje per clirimin e hormoneve.

Sepse nga menyra e debatit apo shperthimeve kuptohet qe Sindi ka nevoje urgjente per clirim hormonesh. Te jesh e virgjer sot apo te mos jesh nuk perben ndryshim nje burre do ta gjesh!

Keshtu qe Sindi jepi drejtim se nuk e ke punen mire keshtu!

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *