LAJMI I FUNDIT: De Ligt rezulton pozitiv me koronavirus

LAJMI I FUNDIT: De Ligt rezulton pozitiv me koronavirus

Të hënën me datën 11 Janar, do të hidhet shorti për fazën e ardhshme të kupës së Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur para pak çastesh shtëpia numër një e futbollit kosovar përmes një njoftimi në rrjetin social “Twitter”, përcjell GazetaBlic.

Ndërkaq tutje, ka konfirmuar se kësaj radhe, hedhja e goglave do të bëhet në ambientet e stadimit të Prishtinës, dhe jo si zakonisht, në zyret e FFK-së, kjo për shkak të punimeve në këtë të fundit.

Kujtojmë se skuadrat që do të marrin pjesë në këtë raund janë:

Arbëria, Trepça’89, Drita, Feronikeli, Gjilani, Drenica, Istogu, A&N, Ballkani, Prishtina, Llapi, Flamurtari, Ferizaj, Ulpiana, Dukagjini dhe 2 Korriku.

/GazetaBlic/

The post Të hënën shorti për Kupën e Kosovës, ndryshon vendi i hedhjes së goglave appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *