LAJM I FUNDIT/ Aksioni antidrogë në Skrapar, arrestohet brenda orësh dhe personi i vetëm që ishte në kërkim (Emri) – FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ Aksioni antidrogë në Skrapar, arrestohet brenda orësh dhe personi i vetëm që ishte në kërkim (Emri) – FaxWeb

Vijon megaoperacioni “Gjergjova”. Kapet dhe ndalohet shtetasi i shpallur në kërkim gjatë këtij operacioni.

Nga Drejtoria Hetimore Qendrore në Departamentin e Policisë Kriminale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, është kapur dhe ndaluar në qytetin e Durrësit, shtetasi Teki Dusho.

Për këtë shtetas, Gjykata e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka caktuar masën “Arrest në burg”, për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, kryer në bashkëpunim.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *