Ishte i preferuari i Piolit, skuadra gjermane e “rrëmben” talentin e Toulouse

Ishte i preferuari i Piolit, skuadra gjermane e “rrëmben” talentin e Toulouse

Zgjedhjet presidenciale në Barcelonë janë vendosur për t’u zhvilluar më 24 janar, por ende nuk ka një dritë jeshile nga autoritetet.

Gjithçka do të varet nga ecuria e pandemisë dhe rastet e personave të infektuar në Barcelonë, përcjell GazetaBlic.

Mund të ketë një shtyrje të datës për zgjedhjen e presidentit të ri, por për momentin gjithçka është në ajër dhe nuk ka një vendim përfundimtar.

Priten të jenë zgjedhje jashtëzakonisht interesante aq më tepër që presidenti i ri do të ketë mbi supet e tij shumë probleme për tu ofruar zgjedhje.

 

The post Zgjedhjet presidenciale në Barcelonë mund të shtyhen appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *