Elseid Hysaj në mesin e shumë dilemave, agjenti i tij flet për të ardhmen

Elseid Hysaj në mesin e shumë dilemave, agjenti i tij flet për të ardhmen

Tashmë duket punë e kryer, Mesut Ozil do të jetë pjesë e skuadrës së Fenerbahces.

Mesfushori i Arsenalit raportohet të ketë arritur akordin me verdheblutë për të luajtur me ta, teksa thuhet se është hedhur edhe firma, me zyrtarizimin që pritet në orët e ardhshme, përcjell GazetaBlic.

Ozil nuk ka luajtur që prej muajit mars të vitit të kaluar, ndërsa trajneri Arteta nuk e ka grumbulluar as për ndeshjet e kampionatit dhe Ligës së Europës. Rënia në formë e tij ka bërë që drejtuesit ta lënë mënjanë mesfushorin turko-gjerman

The post Nuk luajti nga muaji mars te Arsenali, kjo pritet të jetë skuadra e re e Ozil appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *