Dojna Mema: Ja kujt i mungova ne ekran!

Pas perfundimit te sezonit ne Pop Culture moderatorja Dojna Mema u terhoq disa muaj nga ekrani per tu rikthyer serish.

Ajo rikthehet ne E diell, ne Just Dance krahe Graciano Taganit. Diten e sotme Dojna ishte e ftuar ne Ftese ne 5 se bashku me Albi Nakon dhe Enada Vason.

Kujt i ke munguar me shume ne ekran eshte pyetur Dojna e cila ka thene:

”Duhej zhurma tek grimi. Se për publikun që nuk e dinë unë jam zhurmuesja më e madhe e grimit. Po më mori malli, ç’është e vërteta. Unë e them shpeshherë që të qenurit gazetar, prezantues, të pasurit kontakt me kamerën është pak vokacion.

Është diçka që do të mungojë gjithmonë. Kështu që më kishte munguar, mu bë shumë qejfi që i kisha munguar njerëzve, se thashë me vete i paskam lënë 2 gjëra të mira në Top Channel, duke qenë se kishte shumë njerëz që më shkruanin. Kështu që kthehem me shumë qejf, aq më tepër me këta të dy”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *