Bayerni shënon dy gola shumë të shpejtë ndaj Borussia Monchengladbach

Bayerni shënon dy gola shumë të shpejtë ndaj Borussia Monchengladbach

Iljasa Zulfiji është futbollisti më i ri i Laçit.

Këtë e ka konfirmuar vetëm para pak çastesh vetë klubi nga “Liman Gegaj” përmes një komunikate zyrtare, përcjell GazetaBlic.

Në të njëjtën kohë me klubin, lajmin e konfirmoi edhe lojtari, që falenderoi të gjithë bashkëlojtarët dhe ata me të cilët ka punuar, në veçanti ish-teknikun e Malishevës, Senad Alirifën.

22 vjeçari, pas një viti e gjysmë aventurë me bardhekaltërit, do të zhvendoset te kurbinasit, me synimin e vetëm, zhvillimin në karrierë.

/GazetaBlic/

The post Zyrtare: Iljasa Zulfiji nga Malisheva te Laçi në Shqipëri appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *