Vajza që çoi në këmbë botën, shfaqet se*si si asnjëherë më parë

Vajza që çoi në këmbë botën, shfaqet se*si si asnjëherë më parë

Vajza që çoi në këmbë botën, shfaqet se*si si asnjëherë më parë!

Kinsey Wolanski, aktorja dhe modelja amerikane ka postuar së fundmi një set me fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku mori shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Wolanski u bë e famshme në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 2019, mes Tottenham Hotspur dhe Liverpool, ku hyri në fushë gjysmë e zhveshur.

Image

Kjo vajzë sot ka shumë fansa dhe e përcjellin më vëmendje çdo lëvizje të saj në instagram.

Image

Bukuroshja kur vraponte në fushë në Champions League

BURIMI I LAJMIT
2021-01-07 11:44:23
Bota Sot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *