U tërhoq zvarrë për 25 metra, del fotografia e efektives 25 vjeçare që humbi jetën poshtë trajlerit – FaxWeb

U tërhoq zvarrë për 25 metra, del fotografia e efektives 25 vjeçare që humbi jetën poshtë trajlerit – FaxWeb

Arkineda Haskasa është punonjësja e sigurisë, 25 vjeçare, e cila u tërhôq zvárrë nga një automjet tip trajler në portin e Durrësit dhe ndërrôi jetë. Trupi i saj i pajetë mbeti poshtë trajlerit pasi nuk arriti ti mbíjètojë plagève të rènda, ndonëse ambulanca mbërriti me urgjencë në vendngjarje.

Mbetet e paqartë se si ka ndodhur ngjarja e rëndë, që pritet të zbardhet nga dëshmia e shoferit 39-vjeçar, i cili është shoqëruar për në ambientet e pôlícisë.

Aksídènti me pasojë vdèkjèn ndodhi në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit. Ende nuk është raportuar nga policia për detaje të reja nga ngjarja tragjike. (A.M/Faxweb.al)

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *