Shperthen Sindi: Jam gjeni, ju jeni nje hiç

Shperthen Sindi: Jam gjeni, ju jeni nje hiç

Sindi ka qene nje nder personazhet me te perfolur ne Perputhen, shkak fillimisht ka qene virgjeria e saj, por tashme duket se Sindit i ka ardhur edhe goja.

Pas disa takimeve me Atdheun, Sindi ju kthye Mevlanit ne menyre mjaft arrogante dhe kerkoi takim sqarimi me te.

Por asgje nuk shkoi sipas pritshmerive, Sindi debatoi me Mevlanin dhe lane takimin ne gjysme. Ne studio teksa shfaqe e irrituar Sindi ka treguar se te gjithe e kane zili. Ajo shprehet se ka bere konservatorin, ka mesuar gjuhe te huaja dhe do te nxjerre nje liber.

Kjo e ben 22 vjecaren te mendoje se eshte shume e arrire gje te cilen sipas saj nuk e ka bere asnje ne studio. Gjithesesi Sindi keto i quan sakrifica por harron faktin qe ka edhe sakrifica me te medha ne kete jete.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *