Era Istrefi ndan me ndjekësit video nga xhakuzi

Era Istrefi ndan me ndjekësit video nga xhakuzi

Era mbrëmjen e sontme po relaksohet në xhakuzi.

Era Istrefi është një prej emrave më të dashur për publikun, e cila kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë.

Mbrëmjen e sontme, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa video, teksa shihet duke u relaksuar në vaskë.

Ajo fillimisht publikoi disa fotografi nga dhoma e gjumit, ndërsa më pastaj publikoi video në xhakuzi. 

Derisa po relaksohej në vaskë dhe po e filmonte veten, Era e mbuloi gjoksin me anë të duarve.

Ndryshe, Era Istrefi pritet që gjatë këtij viti të rikthehet me projekte të reja muzikore, ani pse ende nuk ka dhënë ndonjë datë zyrtare. 

Image
Image

BURIMI I LAJMIT
2021-01-07 20:19:20
Bota Sot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *