E veshur si infermiere, Bleona Qereti bën vaksinën e COVID (Fotot)

E veshur si infermiere, Bleona Qereti bën vaksinën e COVID (Fotot)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19.

Lajmin e ka dhënë vetë, ajo përmes një postimi në Instagram e veshur si infermiere. Ajo ka falenderuar të gjitha bluzat e bardha e bardha për punën e bërë në këtë kohë të vështirë.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 vaksinë për tu marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mire. Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.