Ana e kercenoi me gjyq, Arjoni i Perputhen: S’ka padi per mua!

Ana e kercenoi me gjyq, Arjoni i Perputhen: S’ka padi per mua!

Pak kohe me pare Arjoni i Perputhen  publikoi nje foto me Anen ne krevat e cil shkaktoi shume debate dhe perjashtimin e te dyve nga programi.

Teksa Ana ishte e ftuar ne Perputhen Prime ka treguar se nuk do te flase per kete ceshtje pasi eshte ne gjykim. Dhe e ka te ndaluar te jap cdo lloj informacioni.

Arjoni diten e djeshme ka bere nje pyetesor dhe nje ndjekes e ka pyetur lidhur me kete ceshtje per te cilen ish konkurrenti ka thene:

”Jam paraqitur bashke me avokatet e mi tek zyra po deri tani nuk ka nje padi kundrejt meje”.

Arjoni eshte duke shijuar lidhjen e tij me nje modele te cilen nuk ka ngurruar ta beje publike edhe ne rrjetet sociale.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *