Skuadra e mirënjohur e Serie A e shkarkon trajnerin e saj

Skuadra e mirënjohur e Serie A e shkarkon trajnerin e saj

Skuadra e Drenicës pritet që të jetë shumë aktive në afatin kalimtar të janarit.

Skuadra nga Skenderaj nuk gjendet në një pozitë të favorshme në tabelë, andaj synon përgatitje maksimale para pjesës vendimtare të sezonit, përcjell GazetaBlic.

Behar Ramadani ishte prezantimi i parë zyrtar në ambientet e klubit kuq e zi, kurse u paralajmëruan edhe disa transferime të tjera ditëve në vazhdim.

GazetaBlic Sport mëson se Drenica është e interesuar shumë për shërbimet e mbrojtësit, Donald Rrapo.

Rrapo ishte pjesë e disa skuadrave në Shqipëri, te Burreli, Luftëtari dhe tashmë në fund te Laçi ku luajti në 7 ndeshje në stinorin vjeshtor.

/GazetaBlic/

The post Drenica interesohet për shërbimet e mbrojtësit të Laçit appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *