Pas 6 vitesh martesë, Kim dhe Kanye në prag të ndarjes?

Pas 6 vitesh martesë, Kim dhe Kanye në prag të ndarjes?

Kim Kardashian dhe Kanye West janë shumë pranë ndarjes.

Kështu thonë burimet për Dailymail.

Disa burime kanë pohuar se Kim po përgatitet të paraqesë kërkesë për divorc nga burri i saj reper ndërsa ai thuhet se është ngopur me të gjithë klanin Kardashian.

Thashethemet për një ndarje pasojnë një vit të vësh

tirë për çiftin ku gjërat u bën serioze pasi disa postimeve të trazuara.

Kanye gjithashtu bëri një kandidim të dështuar për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2020 dhe gjatë tubimit të tij të parë të fushatës presidenciale u tha të pranishmëve se Kim kishte menduar abortin e vajzës North.

DailyMail.com ka kontaktuar përfaqësuesit e çiftit, të cilët deri më tani kanë qenë të padisponueshëm për komente.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *