Nuk ka me dyshime Dafina & Dj Geek jane bashke, ja komenti qe trazoi rrjetin!

Nuk ka me dyshime Dafina & Dj Geek jane bashke, ja komenti qe trazoi rrjetin!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për interpretimin unik të këngëve të saj. Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke publikuar postime që kanë të bëjnë me jetën dhe karrierën profesionale.

Në postimin e fundit, këngëtarja shqiptare zgjodhi të shpërndajë disa fotografi të shkëputura nga kënga “Mos Shko”, që erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin.

Dafina shihej tejet sensuale, gjë që ngjalli reagime të shumta nga fansat e saj, përfshirë edhe ish-të dashurin DJ Geek. Ai i komentoi “E imja”, ndërsa artistja nuk hezitoi që t’ia kthente, duke u shprehur se është ‘gjithmonë’.

Kohet e fundit eshte perfolur se Dafina dhe Dj Geek jane rikthyer serish bashke.Kete e tregojne fare qarte komentet por dhe fakti se dyshja postojne shpeshhere video e foto duke kaluar kohe ne pranine e njeri tjetrit ku duken mjaft te afert!

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *