Kryeziu zbulon interesimin e skuadrave turke: Do të vëzhgohem, shpresojë të kem suksese

Kryeziu zbulon interesimin e skuadrave turke: Do të vëzhgohem, shpresojë të kem suksese

Drenica e ka prezantuar përforcimin e parë të janarit.

Mesfushori defanziv Behar Ramadani, zyrtarisht ështē tashmë lojtar i FC Drenicës, përcjell GazetaBlic.

Ai sot në ambientet e klubiht është prezantuar dhe i është bashkuar ekipit në stërvitje.

Klubi ka njoftuar se do të ketë edhe transferime tjera që do të prezantohen dhe GazetaBlic Sport mëson se skuadra nga Skenderaj është shumë e interesuar për një marrëveshje me mbrojtësin, Erlis Frashëri.

Siç duket gjërat po shkojnë siç duhet dhe një marrëveshje mes dy palëve mund të zyrtarizohet brenda ditëve.

Frashëri në stinorin vjeshtor ishte pjesë e skuadrës e Gjilanit, atje ku luajti 13 ndeshje. Ai është 32 vjeçar.

 

/GazetaBlic/

The post Drenica furishëm në afatin e janarit, në bisedime me Erlis Frashërin appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *