Duele të zjarrta në NBA, vëmendja në “Staples Center”

Duele të zjarrta në NBA, vëmendja në “Staples Center”

Ndeshje tejet interesante do të jenë në program në orët e para të mëngjesit të së mërkurës, gjithmonë sipas kohës tonë lokale.

Gjërat tashmë kanë filluar të ndahen, ani pse është herët dhe skuadrat e NBA kanë filluar sadopak t’i kuptojnë forcat e tyre dhe ato të kundërshtarëve, përcjell GazetaBlic.

Në kalendarin e radhës të ndeshjeve do të jenë në program ndeshje shumë interesante, me vëmendjen kryesore që do ta ketë ajo në “Staples Center”.

Los Angeles Clippers do të jetë nikoqir i San Antonio Spurs. Duel për të mos u humbur do të jetë edhe ai në “FedExForum” mes Memphis dhe LA Lakers.

01:30 Brooklyn Nets – Utah Jazz

02:00 Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers

03:00 Denver Nugetts – Minessota Timberwolves

04:00 Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs

04:30 Portland Trail Blazers – Chicago Bulls

/GazetaBlic/

The post Duele të zjarrta në NBA, vëmendja në “Staples Center” appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *