Tottenhami në finale të “Carabao Cup”, atje ndeshet me fituesin e derbit lokal, Man Utd – Man City

Tottenhami në finale të “Carabao Cup”, atje ndeshet me fituesin e derbit lokal, Man Utd – Man City

Gjyqtarët e futbollit kosovar janë gati për stinorin pranveror të edicionit.

Ata janë duke u përgatitur maksimalisht për pjesën e dytë të edicionit, duke thënë se po bëjnë maksimumin që t’i minimizojnë gabimet.

Fatlum Berisha, në prononcimin për GazetaBlic, mes tjerash ka deklaruar se kanë filluar përgatitjet për stinorin e dytë të sezonit, ndërsa deri tani po shkojnë shumë mirë.

Tutje, anësori me distinktiv të FIFA-së, shtoi faktin se pranvera është më e vështirë, respektivisht rriten interesat e klubeve për të përfunduar sa më lartë në tabelë dhe kështu rritet presioni ndaj nesh.

Ndiqeni kronikën e përgatitur.

/GazetaBlic/

The post Berisha: Pranvera është më e vështirë, në mënyrë indirekte rritet presioni ndaj nesh appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *