Solskjaer thërret legjendat e klubit për të motivuar futbollistët

“Djajtë e Kuq” po vazhdojnë formën e mirë dhe tani kanë prekur majën e Premier Ligës.

Rikthimi dhe forma fantastike e Manchester United ka ardhur pas shumë ndryshimeve që Ole Gunnar Solskjaer ka bërë në prapaskenë, teksa raportohet se ai ka thërritur legjendat Roy Keane dhe Ryan Giggs për të motivuar skuadrën, transmeton Olle.

Solskjaer e pa veten në presion të madh pas humbjes së rëndë 6-1 në Old Trafford nga Tottenhami, por skuadra e tij ndryshoi për të mirë dhe tani janë në krye të tabelës me pikë të barabarta me Liverpool.

Gjatë ditës u zyrtarizua edhe ardhja e Darren Fletcher në stafin trajnues të skuadrës së Ole./GazetaOlle/

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *