Reagon Labionit Tahiri ndaj shpërthimit në Ferizaj

Reagon Labionit Tahiri ndaj shpërthimit në Ferizaj

Nisma Socialdemokrate, dega në Podujevë, thotë se është mobiziluar fuqishëm në Podujevë.

Aty kanë qëndruar edhe ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica dhe zv.ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Bekim Brestovci.

Kryetari i Degës së Nismës, Xhemajl Hasani, ka bërë të ditur se në këtë takim është diskutuar koordinimi i aktiviteteve të përbashkëta për zgjedhjet që priten të mbahen.

Shkrimi i plotë nga Xhemajl Hasani:

Nisma mobilizohet fuqishëm në Llap.

Sot , Dega e Nismas në Podujevë mbajti një takim me strukturat e saj ku te pranishem ishin edhe ministri , Skender Reçica dhe zv.ministri Bekim Brestovci.

Në takim u diskutua mbi koordinimin e aktiviteteve të përbashkëta për zgjedhjet që priten të mbahen.

The post Hasani: Nisma mobilizohet fuqishëm në Llap appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *