LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë brenda një banese në Elbasan, dyshohet për një të vdekur – FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë brenda një banese në Elbasan, dyshohet për një të vdekur – FaxWeb

Policia e Elbasanit ka bërë me dije se në fshatin Recan, një 59-vjeçme inicialet M.A., dyshohet se është vetëvrarë në ambientet e banesës me armën e gjahut.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Recan, Elbasan,  shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike     është vetēvrarë me armë gjahu në banesën e tij.

Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *