Ceballos: Qëllimi im është të rikthehem të Reali dhe të jem i rëndësishëm aty

Ceballos: Qëllimi im është të rikthehem të Reali dhe të jem i rëndësishëm aty

Lazio po kalon një moment të vështirë, sipas Corriere dello Sport.

“Përplasje midis Lotitos dhe Tares”, shkruan sot mediumi i njohur italian në ballinë.

Pas një dite të tensionuar në Formello, disa orë pas zhgënjimit në Marassi. Këtë herë kritikat nuk përfunduan tek Inzaghi dhe lojtarët, megjithëse Lotito pret shumë më tepër, por tek drejtori sportiv Igli Tare.

Debati përfundoi me një konfrontim të nxehtë për shkak të objektivave të klubit.

Drejtori shqiptar ka kontestuar shitjen e Vavro te Genova, ndërsa Lotito veçse e ka kryer si transferim.

Nëse Lazio ka arritur në raundin e eliminimit të Ligës së Kampionëve, Lotito nuk mund të thuhet se është i kënaqur me progresin në kampionat dhe dëshiron gjithçka përveç dorëzimit para kohe.

/GazetaBlic Sport

The post Tension në Lazio, përplasje midis Lotitos dhe Tares! appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *