Bëhet nami në rrjet, jo vetëm Ana dhe Melisa por edhe Tea ka fjetur me një prej djemve

Bëhet nami në rrjet, jo vetëm Ana dhe Melisa por edhe Tea ka fjetur me një prej djemve

Javët e fundit është diskutuar kaq shumë për foton e Anës në krevatin e Arjonit. Ana tregoi se i kishte çuar ilaçe, Arjoni tha se kishin kryer marrëdhënie.

Nga produksioni u vendos edhe largimi i tyre. Gjithashtu Fatjoni hodhi disa kunja se Melisa mund të kishte fjetur me dikë tjetër nga konkurrentët, ndërkohë që Tea rrinte urtë dhe ndiqte shfaqje. Por burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se disa kohë më parë, Tea ka kryer marrëdhënie seksuale me Arbrin. Tea dhe Arbri patën disa takime dhe më pas teksa Arbri u fiksua, Tea hoqi dorë prej tij.

Njerëz pranë Arbrit kanë rrëfyer për “Kryefjalen” se mes Arbrit dhe Teas ka patur kontakt fizik edhe pse tani që Tea zgjodhi Andin ai nuk ka reaguar fare. Mesa duket janë ndarë miqësisht pas asaj nate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *