Ana i vendos ultimatum Atdheut: Ti do dalesh single nga Perputhen!

Ana i vendos ultimatum Atdheut: Ti do dalesh single nga Perputhen!

Mbremjen e djeshme ka startuar ne ekranin e Top Channel Perputhen prime, e cila u shoqerua me debate, lamtumira e puthje perqafime.

Ana ishte e ftuar per te marr vendimin e produksionit per largimin e saj live. Ajo debatoi me Sindin ku u shpreh se Sindi donte te njejtet djem qe pelqente dhe Ana. Atdheu ne anen tjeter tha se e kishte perkrahur Anen edhe gjate kohes qe ajo nuk ishte ne emision.

Pas gjithe debatit me Sindin ku Ana tha me bindje te plote qe Atdheu nik do te zgjidhte kurr nje vajze si ajo, Ana i ka kerkuar nje puthje.

Ai u ngrit e puthi ne buze dhe teksa fiku mikrofonin i tha dicka ne vesh. Ishte mjaft e papritur kjo situate dhe para se te ikte Ana i tha:

“Une e di qe ti do te dalesh single qe ketu”, ”duke nenkuptuar qe ata do te bashkohen serish jashte.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *