Zgjedhjet e 25 prillit, Gjiknuri: Ne jemi më të mirët

Zgjedhjet e 25 prillit, Gjiknuri: Ne jemi më të mirët

Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka komentuar 8 vitet e punës së qeverisë Rama. Në një intervistë për Abc News, Gjiknuri tha se qeveria ka gabime dhe mosrealizime, megjithatë ka bërë një punë të madhe në shumë qytete dhe për këtë meriton një mandat të tretë. Gjiknuri tregoi se këtë vit, kryesisht në zonat […]

The post Zgjedhjet e 25 prillit, Gjiknuri: Ne jemi më të mirët appeared first on Tirana Today.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *