Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, del në rrugë me fustanin super të ngushtë

Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, del në rrugë me fustanin super të ngushtë

Debati më Fatjonit dhe Melisës arriti kulmin me ngritjen e zërave në studio dhe deklaratën e Melisës e cila tha seFatjoni mendon që ajo ka marrëdhënie me dikë jashtë.

Melisa: Fatjoni mendon se unë kam marrëdhënie seksuale me dikë jashtë. Këtë kemi folur në telefon.

Fatjoni: hë vajte more energji, unë s’kam asgjë për të thënë

Bora: ke fakte

Fatjoni: Jo s’kam

Bora: A ka lidhje jashtë melisa

Fatjoni: Po ka

Bora: A jane fjalë në ajër?

fatjoni: jo bazohem diku

The post Melisa zbulon ‘kërcënimin’ e Fatjonit: Ai mendon se unë kam marrëdhënie seksuale me dikë jashtë appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *