Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurente

Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurente

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘EXPULS’. Gjatë intervistës, Spiropali ka folur edhe për faktin që shpesh e krahasojnë me Grida Dumen dhe anasjelltas. Spiropali u shpreh se nuk ka asnjë lidhje me Grida Dumën dhe se kur i ka rastisur në studio televizive […]

The post Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurente appeared first on Tirana Today.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *