Probleme me zemrën, vdes këngëtari i njohur – Ora Info

Probleme me zemrën, vdes këngëtari i njohur – Ora Info

Vdiq këngëtar i “You’ll Never Walk Alone”.

Këngëtari Gerry Marsden, versioni i të cilit “You’ll Never EWalk Alone” u bë një himn i tarracës së futbollit për klubin e tij të lindjes në Liverpool, ka vdekur në moshën 78 vjeç, përcjell portali rtv21.tv

Shoku i tij Pete Price tha të dielën se këngëtari vdiq pas një sëmundje të shkurtër. Tri single të parë të Gerry dhe The Pacemakers arritën në numrin një në Listat Zyrtare të Mbretërinë e Bashkuar.

Price tha se shoku i tij vdiq pasi pati problem me zemrën.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *