Nuza tallet me Batatinën pasi goditi 60 pikë në pikado: Kurr ma shumë pikë me Llapin nuk ka pas

Mbrëmë u transmetua “Dueli Festiv” në RTV Dukagjini, përcjellë Gazeta Olle.

Përveç deklaratave, opinioneve dhe kronikave në këtë version festiv të emisionit pati edhe lojëra.

Në pikado u ballafaquan trajneri i Llapit, Tahir Batatina dhe këngëtari, Blero.

Genc Nuza shfrytëzoi momentin për ta lëshuar një shaka në drejtim të Tahir Batatinës dhe Llapit, gjatë kohës kur ky i fundit po luante pikado në “Duelin Festiv” kundër Bleros.

Video:

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *