Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro –

Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro –

Sa kushton një veshje e përditshme e Loredanës

Loredana njihet për dashurinë e saj ndaj veshjeve interesante.

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër njihet për shijen e veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë është në qendër të vëmendjes për çmimet me të cilat kushtojnë veshjet e saja si ato të përditshmet dhe ato që vesh në skenë apo koncerte.

Së fundmi Loredana ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur mjaft thjeshtë në sytë tanë, por ja në të vërtetë sa shpenzoi ajo për këtë dukje.

Faqja ‘whattheywearin’ zbuloi se veshja e saj komplet kap shifrën prej 3320 eurosh që natyrisht se është një shumë e lartë për përditshmëri.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *