Godet A&N, transferon portierin nga Shqipëria

FC A & N kanë arritur marrëveshje me portierin tiranas, Kadri Birja.

Lajmin të ditur e kanë bërë vetë skuadra prizrenase përmes faqes zyrtare në facebook.

Portieri gjatë karrierës së tij luajti ne ekipet Shkumbini Peqin, Luftetari, Dinamo dhe se fundi ishte pjese e Korabit per 3 vite me radhë.

Ai do të ndihmojë skuadrën që po kërkon Superligën.

Njoftimi i plotë:

Transferimi me i ri i klubit tome eshte portieri tiranas Kadri Birja.
Kadri Birja i lindur me 30.09.1989 ne Tirane ka pasur nje karier te pasur ne ekipet me nam ne Shqiperi.
Luajti ne ekipet Shkumbini Peqin, Luftetari, Dinamo dhe se fundi ishte pjese e Korabit per 3 vite me radhe ku tregoj performanca te shkelqyeshme dhe pozicionheshin larte ne tabele.
Portierit tone te ri i deshirojme mireseardhje dhe suksese te shumta ne FC A&N.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *