Çifti i njohur ndahen pas 18 muajsh martesë – Ora Info

Çifti i njohur ndahen pas 18 muajsh martesë – Ora Info

Aktorja e njohur divorcohet nga bashkëshorti 18 muaj pas martesës.

Aktorja e njohur ka bërë apelin për divorc nga bashkëshorti i saj.

Kjo është prova se edhe njerëzit më të bukur në botë divorcohen, raporton People.

Aktorja e njohur Zoe Kravitz bëri kërkesë për divorc nga burri i saj prej 18 muajsh, aktori Karl Glusman, më 23 dhjetor të vitit 2020, transmeton lajmi.net.

Çifti kishin qenë së bashku që nga viti 2016, njoftuan fejesën e tyre në 2018 dhe u martuan më 29 qershor 2019 në Paris.

Zoe ka ende fotografi të Karl në rrjete sociale dhe ai është i etiketuar, duke përfshirë një postim të përvjetorit të martesës dhe një nga ditëlindja e tij.

Glusman, ndërkohë, ka fshirë të gjitha postimet e tij të vjetra dhe dy postimet e reja që ai ka postuar në pesë ditët e fundit janë sigurisht… interesante.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *